Czas trwania i hospitalizacji przy zabiegu elektrowstrząsów z powodu arytmii serca

Jak długo trwa zabieg pobudzenia elktrowstszosy na arytmie serca i jak długo pasiey zostaje w szpitalu

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli chodzi Panu o kardiowersję elektryczną, to trwa ona kilka minut (czas działa samego prądu to sekundy), pobyt w szpitalu trwa zwykle ok 3 dni.
Pozdrawiam