Czasem boli mnie brzuch i głowa - czy to może być ciąża?

Witam!
Mam wątpliwości, czy jestem w ciąży. Od dwóch miesięcy mój cykl trwał 28 dni, a wcześniej po 30-31 dni, teraz moja miesiączka miała nastąpić 18 stycznia, czyli 28 dnia cyklu, lecz tak się nie stało. Uprawiałam seks w czasie dni płodnych (tak wynikało z kalendarzyka małżeńskiego w internecie i na ten dzień płodny było jakieś 50% szans poczęcia), seks był bez zabezpieczenia, lecz przerywany i nie doszło do wytrysku w pochwie.
Śluz 18 stycznia miałam biały i gęsty, lecz nie ciągnący się, dziś, dnia 19 stycznia, mam śluz taki lekko brązowy, czasem lekko żółty. Okres spóźnia mi się jeden dzień. Ostatnimi dniami miałam trochę stresu, nawet jednego dnia stres był dosyć intensywny. Czasem boli mnie brzuch i trochę głowa, ale rzadko.
Moja temperatura ciała (mierzona pod pachą), dziś, wyniosła 36,4 stopni w skali Celsjusza.
Proszę o szybką odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Redakcja abcZdrowie

Witaj,

w Twoim przypadku najlepszym potwierdzeniem będzie wykonanie testu ciążowego lub badanie beta HCG w surowicy krwi - daje to wiarygodną odpowiedź na Twoje pytanie o to, czy jesteś w ciąży.
Trudno jest za pośrednictwem internetu sprawdzić, czy w trakcie współżycia byłaś w czasie dni płodnych - jest to bardzo indywidualna i zmienna sprawa.

Pozdrawiam serdecznie!