Czego objawem może być biała krosta na penisie?

Witam! Zaniepokoiła mnie krostka na pensie. Sam nie wiem, od kiedy ją mam, nie boli mnie, chyba że ją ścisnę. Nie jest miękka. ale twarda, nie swędzi tyle że jest. Obok niej widzę mniejszą, która chyba dopiero rośnie. Nie wiem co z tym robić, do jakiego lekarza się udać i już panikuje, że to coś poważnego. Jak to się leczy? Załączam fotografię - http://sendfile.pl/19438/IMG_6167_resize.JPG

ponad rok temu

Witam serdecznie.
Pańska dolegliwość raczej nie jest związana z grzybicą. Aby rozwiązać swój problem musi Pan udać się do dermatologa. Lekarz po zbadaniu, jeżeli bedzie taka konieczność, zleci odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam.