Czerwona i swędząca krosta na mosznie

Dzień dobry, ostatnio pojawiła się na mosznie czerwona swędząca plamka, byłem u dermatologa, ale dr chciała koniecznie aby się rozebrał i pokazał intymne miejsce, inaczej nie chciała wypisać leku. Czy mogła żądać aby pokazał genitalia?

Jesli zmiana jest na mosznie, lekarz dermatolog, aby ja wlasciwie zdiagnozwac i wdrozyc wlasciwe leczenie musi ja zobaczyc. Bez ogladniecia zmiany nie jest mozliwe rozpoznanie.