Czerwona plama na brzuchu i bóle rąk

Dzień dobry mam od ponad 2 miesięcy czerwona plamę na brzuchu wygląda jak owal z jednej strony jest ciemniejszy a z jednej jaśniejszy. Bolą mnie co jakiś czas ręce ale nie jest to długi czas i ciągle wraca ten ból. Straciłam na wadze. Mam też przez bardzo długi czas powiekszony prawy migdalek. mam na imię Jessica i mam 20 lat pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Takie objawy najlepiej skonsultować z lekarzem- wykona on konieczne badania i postawi diagnozę.