Czerwona, swędząca plamka na wewnętrznej stronie dłoni

Witam, mam 21 lat jestem kobietą. Parę dni temu byłam w pubie ze znajomymi. Jak korzystałam z toalety kładłam ręcę na desce, podejrzewam, że swędząca plamka wewnątrz mojej dłoni (na jednej dłoni jest jedna plamka średniej wielkości, ogólnie wyglada jak bym się dopiero poparzyła, jest delikatnie czerwona, ale strasznie swędzi jak ją dotknę, bo jak nie ruszam to nie swędzi) to jakieś uczulenie, czy co? Ogolnie czuję się dobrze, choć od dwóch dni mam rozwolnienie, ale nie wiem, czy to nie jest przyczyna picia wódki z redbulem w pubie;/ Wzięłam juz dwa stoperany, na codzień zarzywam tabletki antykoncepcyjne, ale z nimi nie miałam kłopotów, biorę je już długi czas. Nie robiłam dawno żadnych badań.

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Co wiesz o alergii pokarmowej u dzieci?

Sprawdź, czy tej choroby można uniknąć, np. odpowiednim odżywianiem w czasie ciąży. Z filmu dowiesz się również, czy alergia jest chorobą, z której nie można zostać wyleczonym, a także kiedy najlepiej badać dzieci pod kątem alergii.

Witam!

Jeśli biegunka nie ustaje, doradzałabym zgłoszenie się do lekarza. Na temat zmiany skórnej bez jej obejrzenia również trudno wypowiadać się jednoznacznie, najlepiej pokazać ją lekarzowi.

Z uwagi na przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych należy regularnie kontrolować czynność wątroby oraz parametry układu krzepnięcia.

Pozdrawiam serdecznie

Lekarz w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym Oddział I Wewnętrzny.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty