Czerwona, swędząca plamka na wewnętrznej stronie dłoni

Witam, mam 21 lat jestem kobietą. Parę dni temu byłam w pubie ze znajomymi. Jak korzystałam z toalety kładłam ręcę na desce, podejrzewam, że swędząca plamka wewnątrz mojej dłoni (na jednej dłoni jest jedna plamka średniej wielkości, ogólnie wyglada jak bym się dopiero poparzyła, jest delikatnie czerwona, ale strasznie swędzi jak ją dotknę, bo jak nie ruszam to nie swędzi) to jakieś uczulenie, czy co? Ogolnie czuję się dobrze, choć od dwóch dni mam rozwolnienie, ale nie wiem, czy to nie jest przyczyna picia wódki z redbulem w pubie;/ Wzięłam juz dwa stoperany, na codzień zarzywam tabletki antykoncepcyjne, ale z nimi nie miałam kłopotów, biorę je już długi czas. Nie robiłam dawno żadnych badań.

Witam!

Jeśli biegunka nie ustaje, doradzałabym zgłoszenie się do lekarza. Na temat zmiany skórnej bez jej obejrzenia również trudno wypowiadać się jednoznacznie, najlepiej pokazać ją lekarzowi.

Z uwagi na przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych należy regularnie kontrolować czynność wątroby oraz parametry układu krzepnięcia.

Pozdrawiam serdecznie