Czerwone plamki na biuście - co to może być? To jakaś reakcja alergiczna?

Witam, jakieś 4 dni temu zauważyłam na jednej piersi kilka czerwonych plamek. Nie zaniepokoiłam się tym, myślałam, że to może od podrapania czy coś podobnego. Natomiast wczoraj już się troszkę zdenerwowałam. Plamek jest coraz więcej, są już na obu piersiach, są to małe, czerwone plamki, takie jakby małe krwiaczki. Nie wygląda to za dobrze i zaczynam się niepokoić. Bardzo proszę o poradę. Co może mi dolegać? Pozdrawiam, Qasia

KOBIETA ponad rok temu

Witam.

Nie widząc tych zmian trudno mi się wypowiadać. Jeśli są swędzące i przypominają pokrzywkę prawdopodobnie są to zmiany alergiczne. Jesli jednak wybroczyny - są to zmiany niepokojące. Wskazana jest wizyta u lekarza w celu weryfikacji morfologii zmian i zaproponowania odpowiedniego postępowania.

Pozdrawiam