Czerwona wysypka na klatce piersiowej

Witam Wczoraj zauważyłem na klatce piersiowej 2 małe kropczeki o kolorze czerwonym które są pod skórą i nie można ich wycisnąc, jedna małą kropeczke czarną i jedną taką kropeczke na około 0.5 cm na ramieniu. Czy to może być związane z chorobą weneryczną? Czytałem o objawach tych chorób, ale nigdzie nie było napisane o takiej wysypce.

Aleksander Ropielewski

Raczej nie, aczkolwiek bez oceny stanu miejscowego trudno jest mi to stwierdzić. Proponuję kontakt z dermatologiem.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.