Czerwona zmiana na skórze dłoni

Witam serdecznie. Na mojej dłoni z tydzień temu pojawiła się czerwona zmiana, dziś spostrzegłem że lekko zwiększyła ona swoją objetość, pojawiła się też czerwona obwódka zdięcie: http://zapodaj.net/5a6675f974eb7.jpg.html W moim mieście dermatolog przyjmuje we wtorki, czym mogę to posmarować do tego czasu? Co to w ogóle może być?

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do dermatologa a doraźnie można zastosować na maść tribiotic oraz/lub żel przeciw zapalny.