Czerwone kropki na skórze nogi

Dzień dobry Od czterech dni mam na nodze (w połowie długości kości piszczelowej) czerwone kropki, które tworzą plamę. Nie boli mnie to, nie powiększa się, nie swędzi. Nie mam pojęcia co to może być, może od golenia nóg maszynką? Proszę o pomoc. Mogę przysłać zdjęcie

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez obejrzenia zmiany nie można postawić diagnozy, dlatego sugeruję wizytę u lekarza, najlepiej dermatologa.
Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.