Czerwone kropki na wędzidełku języka

Witam, wczoraj pod językiem po obu stronach wędzidełka pojawiły się 2 symetryczne czerwone kropki(jak ukaszenie).Dziś te kropki znajdują się juz na podłużnych opuchnieciach biegnących ku tyłowi jezyka, przy intensywnym ruchu tryskaja z nich kropelki śliny(?). Po 1 str policzka mam takie same kropki jak pod językiem(ostatnio partnerowi pojawily sie na żołędzi lecz nie czuje dyskomfortu) po 2 str schodzi mi naskórek jak błona z policzków, dziasel itd (wcześniej miałam uczucie szorstkosci). Pomocy!

Weź. Opanuj się. To wszystko co opisujesz pod językiem to cudowna fizjologia. A partnerowi nie zaglądaj tam gdzie nie trzeba, tam jest też ok tak jak ma być. Dobranoc.