Czerwone plamki na penisie po intensywnym stosunku

Mój problem polega na tym, że co jakiś czas po intensywnym stosunku wyskakiwały mi czerwone plamki na penisie, zanikało po około tygodniu,ostatnio próbowałem się tego pozbyć i zakupiłem Clotrimazolum GSK. Co prawda to ustąpiło, ale mam wrażenie że we wzwodzie nadal widać czerwone krostki. Ponad to 2 tygodnie temu dolna część żołędzia lekko spuchła i pociamniała, przypomina to jakby poparzenie, ale nie boli, nie swędzi ani nie wydziela żadnego zapachu, dodam, że tego samego dnia byłem na basenie
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Leczenie opryszczki

Opryszczka to przykra dolegliwość - przez nią często nie chce nam się wychodzić z domu. Jak radzić sobie z opryszczką? Obejrzyj nasz film i dowiedz się tego.

Witam,
może być to rodzaj urazu mechanicznego i podrażnienia wodą basenową. Czerwone krostki to drobne zakończenia naczyń widoczne podczas silnego wzwodu lub po stosunku. Dopóki nie ma innych objawów dopóty nie wymaga to leczenie.
Proszę o zdjęcia na http://www.medevac.net.pl/zadaj-pytanie/
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy