Czerwone plamki na rękach

Witam, od jakiegoś czasu mam czerwone plamki na ręcach nie wiem czy to nie jakaś alergia? pani doktor prowadząca przepisała mi maść novate. S kóra pomiędzy palcami się łuszczy i bardzo piecze. Proszę o rade czym to smarowac i jaka higiene stosowac?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.