Czerwone plamki na skórze w okolicy pachy

Witam, wczoraj wieczorem jak się rozebrałem to zobaczyłem na swoim ciele takie czerwone, lekko twarde, plamki. W okolicach lewej pachy, lewej pachwiny, na brzuchu, przy sutkach. Wizytę u dermatologa mam dopiero...25 II... Trochę się tym martwię, bo dolegają mi od jakiegoś czasu takie dziwne jeżdżenia w brzuchu i dolega mi pęcherz. A teraz jeszcze to. Niektóre z tych plamek są delikatnie wypuchłe i lekko bolą przy uciśnięciu. Pojawiły się w sumie z dnia na dzień...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Być może jest to półpasiec.