Czerwone plamy i znamiona na skórze

Dzień dobry, Przez ostatnie dwa tygodnie zauważyłam zmiany na swojej skórze. Pojawiają się na moim ciele czerwone plamki. Wyglądają, jak pogryzienia np. komara. Początkowo tak właśnie myślałam, ale teraz jestem coraz bardziej zaniepokojona. Plamki wyskakują mi coraz częściej i bardzo swędzą, jak również rozlewają się. Zaczerwienienie po kilku dniach znika i zostaje mały strupek. Trwa to od dwóch tygodni. Agata

Piotr Pilarski

Ciężko zdalnie określić co jest przyczyną. Sugeruję wizytę u dermatologa.

Pozdrawiam.