Czerwone plamy na ciele u 10-latka

Witam serdecznie mam pytanie moje dziecko 10 -cio letnie ma na całym ciele plamy czerwone zwłaszcza na kolanach z boku ciała pod pachami w środku na rękach lekko go swędzą dziecko nie ma gorączki i na nic sie nie uskarza czy to moze być coś poważnego ?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa dziecięcego. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.