Czerwone plamy na klatce piersiowej

Witam, W ostatnim czasie zaobserwowałem na swojej klatce piersiowej czerwone plamki, jedna większa i wokół niej kilka mniejszych. Są one czerwone i po dotknięciu bolą i swędzą. Wyglądają jak zaschnięta krew, ale po umyciu nadal są. Dotychczas nic z tym nie robiłem, bo sądziłem, że samo zniknie - nic z tych rzeczy. Dziś chciałem wybrać się do lekarza. Nie chcę siać paniki, więc najpierw wolę się upewnić. Liczę na waszą pomoc, Pozdrawiam!

Przyczyn moze byc naprawde wiele. Ciezko bez ogladania zmian odpowiedziec na Pana pytanie. Jesli jest Pan zaniepokojony, mysle, ze zdecydowanie warto skorzystac z pomocy dermatologa.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.