Czerwone plamy na piszczeli

Witam. Mam 21 lat. Waga 135kg przy wzroście 169cm. Od wczorajszedo wieczoru wyskoczyły mi na piszczelu dwie czerwone plamki, które pieką przy dotyku. Miejsce wokół plamki jest gorące. Mam alergie na trawy i pomidory lecz nie jadam pomidorów. Co to może być ?

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie stwierdzić tego jednoznacznie.