Ciemne plamy występujące przy nadczynności tarczycy

czy przy nadczynności tarczycy i chorobie gravesa Basedowa na dole brzucha mogą wystepowac ciemne plamki (cos a'la znamiona )? endokrynolog nic na to nie mowil . a mnie to niepokoi . czy to zniknie ? czy na czerwone plamki( swedzace )pomoze aleric ?

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z innym dermatologiem.