Czerwone plamy na podniebieniu i migdale, ból brzucha i biegunka

Mam pytanie co to moze być czerwone plamy na podniebieniu,czerwone kropki na migdale ,ból brzucha wczesniej była biegunka został ból brzucha a to ja nie mam tych objawów tylko moja znajoma prosze jak najszybszą odpowiedz dziekuje

Dzień dobry,

Sugerowałbym zgłoszenie się do laryngologa. Zmiany należy ocenić w badaniu fizykalnym i zastosować odpowiednie leczenie

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz