Czerwone plamy na szyi i twarzy oraz szczypanie oczu po pracy

Witam mam poważny problem mianowicie pojawiają mi się czerwone plamy na szyi zawsze jest to po pracy czasami podczas pracy gdy przestane na 15-20 min cokolwiek robić pierwsze objawy plam po 3-4 godz.pracy . Zaczyna sie od malej plamki na szyi później cała szyja , a jak już siedzę w samochodzie po pracy to mam całą twarz czerwoną+szyja+tors i w dodatku szczypią mnie oczy (zmienia mi się ostrość) czuje się czasami jakbym płonął. Wracam do domu i po 3 godz jest ok . pracuje na magazynie. pomocy

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem reakcji alergicznej. Sugeruję konsultację dermatologa który wdroży odpowiednie leczenie.