Częste anginy ropne i nieświeży oddech

Witam, od dziecka czesto choruję na anginy ropne przez to od paru lat mam wstydliwy problem jakim jest nieświezy oddech. Podejrzewam, że to przez to, ponieważ zęby wszystkie mam wyleczone a czeste anginy od dziecka na pewno pozostawiły po sobie ślad. Jak zatem poradzić sobie z tym problemem, ponieważ mycie zębów i żucie gum pomaga naprawdę tylko chwilowo.

Miejscowo, dobrze działa płukanie mieszaniną wody i olejku herbacianego. Najważniejsze jest jednak poznanie przyczyny dysfunkcji Pani organizmu. Sugeruję przynajmniej czasową zmianę diety na przeciwzapalną - paleo lub GAPS. Pozdrawiam