Częste bóle brzucha i kłucia w lewym boku

Witam Mam częste bóle brzucha i kłucia w lewym boku i ból często się nasila i promieniuje w kierunku pleców i powtarza się co parę dni boli nawet w nocy dodam że rok temu miałam kamienie na pęcherzyku żółciowym i miałam operację laporaskopowo bo się udało tak.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem schorzeń przewodu pokarmowego, kamicy moczowej i innych patologii układu moczowego jak i zaburzeń w obrębie układu płciowego. W celu ustalenia konkretnej przyczyny konieczna jest dokładniejsza diagnostyka pod okiem lekarza POZ.