Częste bóle głowy i uczucie ciężkiej głowy

Witam, Ostatnio mam częste bóle głowy zlokalizowane nad brwiami i przy skroniach. Mam też uczucie "ciężkiej głowy". Co to może być? P.S. Czy stosowanie farby do włosów na brwi lub kremu do depilacji(substancje chemiczne) może spowodować bóle głowy?

Witam! Stosowanie silnych substancji chemicznych jakimi bez wątpienia są farby do włosów może powodować bóle głowy. Najczęściej jednak takie bóle pojawiają się bezpośrednio po zastosowaniu preparatu. Opisane bóle głowy to najprawdopodobniej bóle napięciowe nie związane z żadną jednostką chorobową. Jeśli dolegliwości nie będą miały tendencji do zmniejszania się proszę skontaktować się z lekarzem.