Częste bóle stóp u 22-letniej kobiety

Witam mam taki problem , od okoła 1,5 miesiaca bola mnie stopy . Czasami wstajac z lozka nie moge stanac bo odczuwam ból po jakims czasie upływa lecz poźniej znowu sie pojawia . Zastaawiam sie czy zglosic sie do lekarza rodzinnego czy poprostu to nic powaznego ?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.

Dzień dobry,

Proszę się udać do lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu badania oraz wywiadu jeśli uzna, że istnieje taka potrzeba skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty.

Pozdrawiam serdecznie.