Częste burczenie i przelewanie w brzuchu

witam.mam pyt.czesto pojawia mi sie burczenie w przuchy jakies dziwneodglosy przelewanie .nie ma znaczenia czy to jest dzien czy noc.jak leze na boku to bardziej a jak na wznak to mniej.nie pije kawy rzadko napoje gazowane odstawile slodycze nie pale.bardziej jak juz to soki wycisakne te z morwy lyb granatu.w ogole jestem typem sportowca.co to za odglosyy .czym moga bys spowodowane i jak mozna to zniwelowac,odglosy bardzo uciazliwe nawet jesli chodzi o jakis kontakt z druga osoba.prosze o podp

Aleksander Ropielewski

Trudno mi to stwierdzic bez możłiwości badania i pogłębienia diagnostyki. W pierwszej kolejności wykonałbym badanie gastroskopowe z testem ureazowym.