Częste infekcje, wymioty, zapalenie spojówek i angina u 19-miesięcznego dziecka

Witam!jestem babcia 19miesiecznej wnusi.Bardzo czesto choruje, jak nie gardlo to oskrzela to znow wymioty teraz ma zapalenia spojowek polaczone z angna juz w tym roku byla dwa razy w szpitalu na wymioty, podleczona i wypisana bez diagnozy do tego wszystkiego dochodza nocne krzyki,budzi sie i ciezko ja uspokoic,refluks jelitowy odpada miala badania,opadam z sil i bardzo martwie,szukamy dobrego lekarza bo w poradni-szkoda mowic badania tasmowo,jestem z Chorzowa jak pomoc wnusi prosze i dziekuje

Witam serdecznie. Z całą pewnością Pani Wnuczka wymaga przeprowadzenia bardziej szczegółowych badań jednak nie bardzo mogę pomóc, ponieważ z założenia nie możemy sugerować konkretnych nazwisk lekarzy. Proponuję jednak skorzystać z naszej wyszukiwarki lekarzy.

może warto zrobić badania w kierunku candidy, mikroflory jelitowej itp Instytut Mikroekologii w Poznaniu wykonuje takie badania wysyłkowo, mają też telefoniczną infolinię. Pozdrawiam