Częste oddawanie moczu, ból główy i gorączka a ciąża

Wczoraj miałam swój 1 stosunek z chłopakiem (chłopak nie wszedł do końca) robiliśmy to bez zabepieczenia, ale chłopak zanim doszedł to wyjął go wy trysnął po za pochwą potem bolała mnie głowa i miałam 38.9 stopni gorączki i podczas sikania szczypie mnie i oddaję teraz częściej mocz pojawiła się również biała maź (22.12), ale dziś jej nie ma (23.12) i czuję się lepiej nie mam gorączki jedynie często oddaje mocz i wtedy szczypie

Lek. Magdalena Pikul

Objawy mogą sugerować zakażenie układu moczowego. Proszę zgłosić się do lekarza. Stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcji dlatego w opisanym przypadku nie można wykluczyć ciąży.