Krwawienie i ból podczas oddawania moczu po pierwszym stosunku

Witam Mam 22 lata.W nocy z soboty na niedzielę pierwszy raz współzyłam. Nie zabezpieczyliśmy się ale stosunek był przerywany, był to także dzien niepłodny Dosyc mocno mnie bolało i sporo krwawiłam w nocy.Do tej pory, 3 dzień nadal na wkładkach widze plamy krwi i musze ją 2-3 razy dziennie wymieniać. Na dodatek boli i piecze mnie wejście do pochwy, a także pieczce czasami przy sikaniu. Czy to jest cos poważnego? Zapalenie pęcherza? Dodam, że kupiłam wczoraj neofuragin i smaruje się clotrimalozum

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane podrażnieniem podczas stosunku. Inną przyczyną może być infekcja w obrębie układu moczowo-płciowego. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.