Krwawienie podczas stosunku po inicjacji seksualnej

22 grudnia dostałam okres, 1 stycznia przeżyłam swój pierwszy raz (stosunek przerywany) i od tamtego momentu sypiam z chłopakiem. Miałam dziwne objawy ale ginekolog i test ciążowy nie potwierdziły zapłodnienia. Wczoraj w trakcie współżycia wyleciała ze mnie jednorazowo rzadka krew, myślałam ze to okres ale już po kilku minutach nic nie było. Czy to może być jakaś infekcja, poronienie, choroba czy jeszcze coś innego? Planuję iść do lekarza ale on w niedzielę nie przyjmuje a strasznie się boje

Tzw. stosunek przerywany daje sporą szansę na prokreację, zwłaszcza u młodych mężczyzn.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.org.pl