Krwawienie po drugim stosunku seksualnym

Witam! Mam pytanko odnosnie stosunku :) czy podczas drugiego stosunku z partnerem , moze wystepowac krwawienie jeszcze ? Od pierwszego stosunku z moim partnerem minelo dwa tyg :) Czy lepiej dłuzej poczekac, by ta rana się zagoiła ? :) Czekam na odpowiedź :)

Nie powinno być krwawienia po dwu tygodniach. Jeśliby się pojawiło, to celowa byłaby wizyta u lekarza ginekologa dla wyjaśnienia charakteru krwawienia.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.org.pl