Pierwszy stosunek bez zabezpieczenia i brak okresu

Dzisiaj (19.01) przeżyłam swój pierwszy raz wyszło jakoś tak z potrzeby chwili razem z chłopakiem nie zabezpieczyliśmy się (tak wiem źle zrobiłam) i dzisiaj się martwię bo okres spóźniał mi się już dość sporo przed stosunkiem a nie mam miesiączki regularnej. Ostatnią miałam 5 grudnia co jest miesiąc i teraz leci trzeci tydzień od ostatniej miesiączki. Wyliczyłam sobie że teraz powinnam ją jakoś mieć w tym tygodniu.

Stosunek niezabezpieczony to zawsze możliwość prokreacji.
Warto wyciągnąć wnioski z "potrzeby chwili", niedobrze, jak przyjemne emocje łączą się potem z stresem oczekiwania i niepewności...
Pozdrawiam. JW