Czy można nie poczuć pierwszego stosunku?

Witam, mam dość nietypowe pytanie. Ostatnio (25 grudnia) niestety troche za dużo wypiłam i skończyło sie na leżeniu w łóżku z kolega, z tego co pamietam stosunku nie bylo a ja zasnełam ale niestety pewna nie jestem. Nastepnego dnia bylo wszystko okej, żadnych śladów żeby coś zaszło. Byłby to moj pierwszy raz stąd pytanie, czy możliwe żebym nie czuła nic ani w trakcie ani nastepnego dnia? Głupio mi pytac jego, dlatego prosze o odpowiedz.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, jeśli wypiła Pani zbyt duża ilośc alkoholu możliwe, ze Pani nic nie pamięta. Prosze porozmawiać z kolega lub zglosic sie do ginekologa. Pozdrawiam

Lepiej przyjąć, że był stosunek i możliwa była prokreacja.
Być może jednak kolega był też zbyt pijany, albo nie zdecydował się na wykorzystanie koleżanki w stanie upojenia... Czy kolega pamięta, jak było?
Warto wyciągnąć konstruktywne wnioski z sytuacji.
Utrata kontroli jest przykra i potencjalnie niebezpieczna.
Pozdrawiam. JW, Poznań.