Test ciążowy zrobiony w 16. dniu po stosunku

14.09 uprawialm sex ale niewiem czy doszlo do wytrysku, wczesniej ominelam jedna tabletke anty ale nie pamietam w ktorym cyklu chyba w drugim , i wg jej nie wzielam bo za pozno bylo .. tylko bralam nastepne az do okesu. 20.09 dostalam okres tak jak zawsze , okres trwal 5 dni. dzis jest 28.09 od stosuunku jutro mija 16dni , czy jezeli zrobie test i wyjdzie na nim ze ciazy brak to bedzie to wiarygodne

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę wykonać test. Po takim czasie od stosunku powinien być wiarygodny.