Czy test ciążowy po 14. dniach jest wiarygodny?

14.09 uprawialam seks ale nie wiem czy doszlo do wytrysku. biore tabl.anty 2 lata , ale ost jakos tydzien przed tym stosunkiem zapomnialam tabletki byl to chyba 2tydzien cyklu, 20.09 dostalam okres tak jak zawsze normalnie trwal 5 dni. 29.09czyli 15 po stousunku zrobilam test ciazowy aby sie upewnic i wyszlo ze ciazy brak. czy test po 14dniach jest wiarygodny skoro okres wystapil a na tescie po okresie wyszlo ze jej brak.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane informacje wskazują, że ciążę może Pani wykluczyć. Nie ma powodów do niepokoju.