Negatywny test ciążowy, stres a brak miesiączki

Witam . ostatnio kochalam sie z chlopakiem jednak do niczego nie doszlo poniewaz chwile wkladal dopochwowo dlugo to nie trwalo potem bylo analnie i skonczylismy na tym i nie mial wytrysku wtedy bylismy zabespieczeni wszystko w porzadku bylo ale 4 dzien spoznia mi sie okres . zrobilam test ciazowy po 10 dniach od stosunku wyszedl negatywny i nadal okresu nie mam jednak w ostatnim czasie duzo sie stresowalam i tym teraz sie stresuje ze nie dostalam okresu :/ mam czekac az dostane okresu?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli okres nie wystąpi w najbliższych dniach proszę udać się do ginekologa. Stres, infekcja może spowodować opóźnienie krwawienia. Prawdopodobieństwo ciąży jest raczej niskie, ale niestety nie zerowe, jeżeli np. na początku pojawił się preejakulat to możliwe jest zapłodnienie.