Negatywny test ciążowy a ruchy dziecka

Witam 2 lata temu nie cale urodzilam dziecko od tamtego czasu mam regularny okres.3 miesiace temu kochalam sie z chlopakiem i gumka pekla po 5 minutach lecz nie doszlo do wytrysku,tydzien temu poczulam w brzuchu jakby ruchy dziecka i czasami sie to powtarza .Zrobilam test wyszedl negatywny ,miesiaczke tez mam co mieisac co to by moglo byc? dzisiaj wypada kolejny dzien okresu narazie nic ,prosze o odpowiedz

Bez badania trudno jest odpowiedzieć. Najlepiej wybrać się do ginekologa, ale dla mnie ciąża jest mało prawdopodobna.