Ruch w brzuchu a negatywny wynik testu

2 lata temu urodzilam dziecko.Od tamtej chwili reguralnie miesiaczkuje. 3 miesiace temu kochalam sie z chlopakiem z prezerwatywa ktora odrazu pekla wiec przerwalismy stosunek,od tygodnia czuje ruchy w brzuchu jakby dziecko kopalo ,zrobilam test wyszedl negatywny.Co to moglo by byc prosze o odpowiedzc .Pozdrawiam

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w takiej sytuacji jest wątpliwa, jednak nie można jej wykluczyć. Najlepiej udać się do ginekologa.