Czy na podstawie daty porodu można oszacować datę zapłodnienia?

Czy na podstawie daty porodu można oszacować date zapłodnienia?Moje cykle raczej nie reguralne z tych co pamietam 27-33 dni ten przed zajsciem w ciąze był 27 dniowyMiesiączka 8.01.2015 zawsze trwa ok 7 dni uprawiałam sex do końca w 6 dniu cyklu 13 stycznia nastepny stosunek był 20-21 stycznia bez wytrysku czy mogłam zajść w ciąze po stosunku z 6 dnia cyklu czyli 13 stycznia była to końcówka miesiączki czy owulacja mogła być wczesniej?data porodu z miesiączki 16 październik z usg 13 październik

Lek. Tomasz Budlewski

Bardziej możliwe z 6 dnia cyklu ale na 100% nie można tego powiedzieć. równie dobrze mogło się stać przy kolejnym stosunku.