Stosunek odbyty pod koniec krwawienia a możliwość ciąży

Mam nie reguralne cykle 27-31 dni.Mój ostatni cykl trwał 27 dni miesiączke miałam 12-18 grudnia nastepna 8-14 styczeń w 6 dniu cyklu pod koniec miesiączki 13 stycznia uprawiałam sex bez zapezpieczenia 16 lutego poszłam do ginekologa lekarz powiedział że to ciąza 5-6 tydzień średnica pęcherzyka ciążowego GS-0,90 cm.Czy jest możliwość że zaszłam w ciąze podczas stosunki odbytego pod koniec krwawienia miesiączkowego?

Renata GrzechociĹska

Ponieważ Pani cykle są nieregularne trudno wyznaczyć dni płodne i mogła wystąpić taka sytuacja.