Nieregularne cykle i stosunek w 6. dniu a możliwość ciąży

Mam nie reguralne cykle skaczą co miesiąc 27-31 dni ostatni był 27 dniowy w 6 dzien cyklu uprawiałam sex przed koncem miesiączki czy jest możliwe zajścia w ciąze,nigdy nie kontrolowałam owulacji a wiem że plemniki mogą przeczekac kilka dni do owulaji i moze dojsc do zapłodnienia,prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobieństwo jest małe, ale przy nieregularnych miesiączkach jest taka możliwość