Seks w przedostatnim dniu miesiączki a ryzyko zapłodnienia

Czy można zajść w ciąze uprawiając sex w przedostatni dzien końca miesiączki? Zaszłam w ciąze uprawiałam sex jeden dzień przed końcem miesiączki moje cykle nie reguralne ostatni cykl 27 dniowy cykle są różne te co pamietam z paru miesiecy to 27-31.Miesiączke mam 7 dniową ostatni okres od 8 do 14 stycznia sex uprawiałam 13 stycznia czy jest taka możliwość że owulacja jakby zaczeła sie wczesniej np 16 stycznia to doszło do zapłodnienia?zawsze myslałam że nie moze kobieta zajsc w ciąze w miesiączce

Aleksander Ropielewski

Nie można wykluczyć sytuacji w której plemnik przetrwał w drogach rodnych do czasu owulacji, która nastąpiła wcześniej niż zwykle, w efekcie czego doszło do zapłodnienia.