Czy jest możliwość, że zaszłam w ciążę pod koniec miesiączki?

Kiedy doszło do zapłodnienia?Miesiączke miałam w styczniu od 8 do 14 mam niereguralny cylk śr 24-25 dni.Uprawiałam sex 13 pod koniec miesiączki wytrysk w środku,uprawiałam tez sex 20,21 stycznia lecz wytrysk był nazewnątrz stosunek przerywany czy jest możliwość że zaszłam w ciąze pod koniec miesiączki?

Piotr Pilarski

Jeśli to na pewno była końcówka cyklu to ryzyko jest znikome.

Pozdrawiam