Zajście w ciążę podczas miesiączki

Mam pytanie dość nietypowe zaszłam w ciąze a w miedzy czasie spałam z trzema mężczyznami który może być potencjalnym ojcem miesiączke miałam 8 stycznia do 14 stycznia.Z pierwszym uprawiałam sex 13 stycznia pod koniec miesiączki wytrysk w środku drugim 20 stycznia z trzecim 21 stycznia sex przerywany.Długość cykli 24-25 sa niereguralne,przeciez istnieje zajscie w ciąze podczas miesiączki?

Renata GrzechociĹska

Ma Pani krótkie cykle dlatego może występować ryzyko zajścia w ciążę podczas miesiaczki, choć jest najmniej prawdopodobne. Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji. Dlatego nie można w 100 % odpowiedzieć na Pani pytanie.