Wytrysk na brzuch i wargi sromowe a możliwość zajścia w ciążę w 16. dniu cyklu

Witam, uprawiałam przerywany sex z moim chłopakiem, do wytrysku doszlo czesciowo na brzuchu i czeciowo na wargi sromowe, dodam ,ze to byl 16 dzien cyklu(miesiaczki regularne). Czy jest możliwość zajścia w ciażę?

Dzień dobry.

Już sam stosunek przerywany może skutkować zajściem w ciążę. Wytrysk na wargi sromowe potęguje tę możliwość.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Tak, 16 dzień cyklu jest potencjalnie płodny, a wytrysk u wejścia do pochwy może prowadzić do zapłodnienia (choć ze znacząco mniejszym prawdopodobieństwem niż wytrysk wewnątrz pochwy).
Warto wykonać test ciążowy, a w przyszłości dokonać wyboru metody antykoncepcji.

Pozdrawiam!