Możłiwość ciąży po stosunku 7. dnia cyklu bez zabezpieczeń

Współżyłam z facetem 7 dnia cyklu bez zabezpieczeń,nie doszło do wytrysku,jaka jest możliwość zajścia w ciąże? mam cykle regularne 27-28 dniowe

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcji a 7 dzień cyklu jest potencjalnie płodny więc nie można wykluczyć ciąży. Prawdopodobieństwo zapłodnienia jest jednak stosunkowo małe.