Seks bez zabezpieczenia po okresie a ryzyko ciąży

jeśli poprzednia miesiaczke miałam listopada a teraz miałam mieć 5 grudnia a dostałam 19 ponieważ mi się spoznil. a skonczyl mi się okres przedwczoraj a wczoraj się kochałam bez zabezpieczenia czy będę w ciąży ?

Prokreacja jest zależna od wielu czynników i nieraz pary długo nie mogą mieć dzieci, choć się starają.
Jednoczesnie ciągle jest wiele nieplanowanych ciąż po sporadycznym kontakcie...
Natura jest nadal tajemnicza.
Pozdrawiam. Jw