Seks bez zabezpieczenia w dniu niepłodnym a spóźniający się okres

Ostatnią miesiączkę miałam 7 listopada,seks uprawialiśmy 30 listopada bez zabezpieczenia,nie doszło do wytrysk, ani nie były to dni płodne..Czy jest możliwość zajścia w ciążę?Dziś jest już 11 grudnia a jej dale nie ma, choć odczuwam tzw. bóle miesiączkowe..Co może być tego przyczyną i czy mam się bać i lecieć do apteki po test ciążowy czy poczekać?Dodam że tylko przez ostatnie 3 miesiące miałam miesiączkę regularnie, wcześniej przez lata bywało różnie,raczej zawsze ...Proszę o odpowiedz!

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej nie były to dni płodne, przez co szansa na ciążę jest dość mała. Nie mogę jej jednak obiektywnie wykluczyć. Stosunek bez zabezpieczenia, pomimo braku wytrysku może predysponować do ciąży. Warto wykonać test ciążowy by wykluczyć taką ewentualność.