Data następnej miesiączki a ryzyko ciąży

Witam uprawiałam sex bez zabezpieczenia spuścił się czy mogę być w ciaży? nie umiem obliczyc dni plodnych bo moje miesiaczki sa nie reguralne i cykle sa dziwne ostatnio 23 dni 33,31, ostatnia miesiaczka byla 1.12.2013 kiedy moge spodziewać się nastepnej ?czy wogóle będzie?

Może warto wyciągnąć z tego wnioski?
Prezerwatywy sa bardzo tanie, nawet dobrych firm, z apteki.
Warto odwiedzić ginekologa, zbadać się, porozmawiać o nieregularności, a może o skutecznej regulacji płodności?
Pozdrawiam. JW