Endometrioza, mięśniaki macicy i nieregularne miesiączki

Witam Mam 50 lat, endometrioze z miesniakami macicy i coraz bardziej nieregularne miesiaczki. Czy okresy plodne w tym wieku pozostaja te same co dawniej ? 6dni od pierwszego dnia miesiaczki i 10 przed nastepna miesiaczka ? A co jesli zaczynam wspolzyc 10 dni przed a miesiaczka nie nadchodzi, znacznie sie opoznia ? Moge zajsc w ciaze w tym okresie , kiedys nieplodnym ? Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Teoretycznie można zajść w ciąże każdego dnia. Proszę koniecznie udać się do ginekologa.